Pilevej 3 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Aalestrup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aalestrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nye boliger til salg i Aalestrup finder vi villaen på Pilevej 3. Denne rummelige bolig strækker sig over 171 kvadratmeter og byder på 5 værelser, hvilket giver rigelig plads til en familie. Ejendommen er placeret på en grund på 781 kvadratmeter.

Med en udbudspris på 1.895.000 DKK er Pilevej 3 en attraktiv mulighed for dem, der søger en rummelig bolig. Det månedlige ejerudgiftsbeløb er ikke angivet, men de fem værelser og villaens størrelse gør den ideel til familielivet.

En anden nyhed på boligmarkedet i Aalestrup er villaen på Højtoften 39. Med et boligareal på 152 kvadratmeter og også 5 værelser, tilbyder denne villa rigelig plads. Grunden er større, med et areal på 1000 kvadratmeter.

Sælges for 1.295.000 DKK, prisen på Højtoften 39 er noget lavere. Dette kan være en fordel for dem, der søger mere plads i haven. Den præcise månedlige ejerudgift er ikke angivet, men ejendommens pris kan gøre den attraktiv for førstegangskøbere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga